Kalendarz szkoleń

Istniejące zapotrzebowanie społeczne w zakresie stałej edukacji i doskonalenia zawodowego w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz obronności państwa spowodowała, że na rynku powstało wiele firm oferujących takie usługi. Wszechnicę Bezpieczeństwa tworzą wykładowcy i eksperci z uczelni oraz instytucji związanych z bezpieczeństwem. Założeniem działalności Wszechnicy jest też stworzenie platformy dialogu na rzecz szeroko rozumianej edukacji w zakresie bezpieczeństwa. Łączymy ludzi świata nauki, przedstawicieli administracji publicznej i sektora gospodarczego oraz szerokiego grona funkcjonariuszy służb, straży i inspekcji. Naszą domeną jest transparentność, najwyższa jakość szkolenia, najlepsi eksperci, kompleksowy zakres usług. Do każdego szkolenia podchodzimy indywidualnie, dążąc do spełnienia państwa wymagań i oczekiwań. Dokładny termin, miejsce i rodzaj oraz zakres szkoleń każdorazowo ustalamy wspólnie.

Mając na uwadze nasze motto, że wiedza, umiejętności i kompetencje to kapitał, w który warto inwestować, przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę szkolenia w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa lokalnego. Naszą ofertę podzieliliśmy na obszary dotyczące przygotowań obronnychzarządzania kryzysowego i obrony cywilnej (Pobierz ZAPROSZENIE).

  1. Szkolenie dla starostów i wójtów gmin (burmistrzów, prezydentów miast) w zakresie bezpieczeństwa i obronności (zobacz program szkolenia):
    • Termin szkolenia: kolejny termin wrzesień 2019 roku
  1. Szkolenie dla pracowników zajmujących się problematyką obronności, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego w jednostkach samorządu terytorialnego (zobacz program szkolenia):
    • Termin szkolenia: kolejny termin szkolenia wrzesień 2019 roku

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://www.wszechnica.com.pl/bezpieczenstwo-lokalne

Serdecznie zapraszamy na szkolenia we skazanych terminach oraz do kontaktu w celu ustalenia kolejnych dogodnych terminów szkoleń.